Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Dar kelios dienos ir prasidės pats linksmiausias visiems mokiniams laikas — vasaros atostogos, kurios padovanos kiekvienam įdomių kelionių, naujų draugų bei neužmirštamų įspūdžių. Tačiau ne visada viskas klostosi taip, kaip planuojame. O kad atostogos būtų sklandžios, reikia viską apgalvoti ir tinkamai joms pasiruošti.
Gegužės 30 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko integruota anglų kalbos ir lietuvių kalbos bei literatūros pamoka „Atostogų belaukiant“, kurioje dalyvavo 6b klasės mokiniai. Pamoką vedė anglų kalbos mokytoja Ona Mikašauskienė ir lietuvių kalbos bei literatūros mokytoja Loreta Skvirbienė. Nuskambėjus angliškai dainelei apie atostogas ir Juozo Erlicko eilėraščiui „Privaloma vasara“, mokiniai išsakė savo mintis apie vasarą bei atostogas lietuvių ir anglų kalbomis. Prisiminę ir pakartoję žodžius, šeštokai sprendė problemas, su kuriomis galima susidurti vasarą, bei rašė patarimus draugams, kaip reikia įdomiai ir saugiai praleisti vasaros atostogas.
Mokiniams pasiruošti atostogoms taip pat padėjo ir pamokoje dalyvavę svečiai — Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausias specialistas Ruslanas Pačkovskis, Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyresnysis specialistas Žydrūnas Pūdžiuvis ir Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorė Renata Ambazevičienė. Pareigūnai pasakojo mokiniams apie galimus pavojus, aiškino, ką reikia daryti, kad į juos nepatektume ar patys nebūtume kaltininkai, ir kaip elgtis įvykus nelaimei. Šeštokai ne tik įdėmiai klausėsi, bet ir aktyviai dalyvavo diskusijoje. Pamokos svečiai taip pat padovanojo mokiniams lankstinukų su svarbia informacija apie saugų elgesį atostogų metu.
Dėkojame pareigūnams už įdomiai pateiktą naudingą informaciją ir šauniesiems 6b klasės mokiniams už aktyvų dalyvavimą pamokoje bei sukurtas įdomias vasaros atostogų atmintines lietuvių ir anglų kalbomis.
Linksmos, turiningos ir saugios vasaros!
Loreta Skvirbienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

 

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014