Kasmet birželio 1 dieną minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Jau tapo gražia tradicija mūsų savivaldybėje šią dieną ypatingą dėmesį skirti vaikams.
Pagėgių savivaldybės administracija pakviečia gabiausius ir labiausiai pasižymėjusius Pagėgių savivaldybės ugdymo įstaigų mokinius ir apdovanoja juos padėkos raštais ir piniginėmis premijomis. Šiais metais šventė vyko Pagėgių seniūnijos salėje ir apdovanojimus teikė Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys, administracijos direktorė Dainora Butvydienė ir LR Seimo narys Ričardas Juška. Už puikius, labai gerus mokymosi rezultatus ir Pagėgių savivaldybės vardo garsinimą respublikoje buvo apdovanotas gausus būrys mūsų gimnazijos mokinių: Austėja Armonaitė (IVbg kl.), Ugnė Žulpaitė (IVbg kl.), Aurelija Petkutė (IVag kl.) Ema Mikutytė (IVbg kl.), Justina Jankevičiūtė (IVag kl.), Laura Klymantaitė (8b kl.), Arevika Ambarcumian ( IIIbgkl.), Nikodemas Vytuvis (IIIbg kl.), Kristina Šeputytė (II bg kl.), Ieva Skvirbaitė (IIbg kl.), Gabija Tičkutė (IIbg kl.), Emilija Petrauskaitė (IIbg kl.), Laurynas Mickus (IIIbg kl.), Roberta - Valentina Zubrickaitė (IIIbg kl.), Erika Rindokaitė (IIIbg kl.), Martynas Rumšas (7a kl.), Benas Mišeikis (5a kl.), Kamilė Freitakaitė (7a kl.), Betričė Mickutė (8b kl.), Eglė Birvydaitė (7a kl.), Karolina Žemaitaitytė (7a kl.), Agnė Chockevičiūtė (7a kl.),Vesta Bladaitytė (6a kl.), Elinga Montvilaitė (6a kl.), Lėja Degutytė (6a kl.), Jogailė Ramanauskaitė (6a kl.), Neringa Petkutė (6a kl.), Samanta Kašėtaitė (6b kl.), Elidija Bernotaitė (6a kl.), Eva Merkelytė (5a kl.), Deividas Grigelis (5a kl.), Lukas Krakauskas (6a kl.), Mantas Lacis (6a kl.), Edgaras Smoliakov (5a kl.), Martynas Skvirba (5a kl.) ir Eimantas Endrikaitis (6b kl.). Piniginius prizus šias metais gavo Aurelija Petkutė, Justina Jankevičiūtė ir Erika Rindokaitė. LR Seimo narys Ričardas Juška taip pat sveikino šias mergaites bei jų mokytojas Vilmą Vaivadienę ir Oną Mikašauskienę.
Sveikiname apdovanotus mokinius ir linkime geros vasaros!