Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Šių metų gegužės 25 dieną mūsų gimnazijos dvyliktokai buvo pakviesti į Paskutinio skambučio šventę.
Diena prasidėjo tradiciniu abiturientų važiavimu aplink Pagėgius automobiliais... IVa ir IVb klasių auklėtojos paskutinės pamokos metu su auklėtiniais prisiminė kartu praleistus metus, patirtus džiaugsmus, nesėkmes, kelionių įspūdžius... Po to ketvirtokai Šv. Kryžiaus bažnyčioje susibūrė bendrai maldai, o klebonas Kazys Žutautas suteikė jiems palaiminimą. Šventė tęsėsi gimnazijos aktų salėje, kurioje trečiokai surengė gražią atsisveikinimo programą. Didingoji Gimnazija (Arevika) ir lyriškasis Algimantas Mackus (Nikodemas) kvietė svečius palinkėti būsimiems studentams sėkmingai išlaikyti visus egzaminus ir siekti užsibrėžtų tikslų. IVg klasių auklėtojos Raimonda Stalnionienė ir Virginija Kariniauskienė skyrė savo auklėtiniams eiliuotą atsisveikinimą. Na, o dvyliktokai dėkojo už gražiai papuoštus kabinetus, įdomią programą, šoko nuostabų valsą, dainavo ir perdavė trečiokams unikalų testamentą ir gimnazijos raktą, papuoštą 73 laidos tautine juosta.

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014