Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Gegužės 22 d. gausus Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokinių būrys ir juos lydinčios mokytojos Audronė Venckienė, Svetlana Musvydienė, Jolanta Kaleginienė ir Ona Mikašauskienė išvyko į pažintinę ekskursiją.
Kelionės tikslas buvo Ryga – Latvijos sostinė. Kad kelionė būtų kuo įdomesnė ir įvairesnė, Šiauliuose prisijungė gidė, kuri papasakojo daug įdomybių apie maršrute pasitaikiusius lankytinus objektus. Vedlė nurodė Saulės mūšio vietą, pateikė įvairių detalių apie Kryžių kalną bei papasakojo apie latvių gyvenimo būdą. Gidės paslaugos su kaupu atsipirko pasiekus kelionės tikslą – Rygą. Visus labai sudomino legendos apie Rygos ir joje esančių įvairių pastatų bei gatvelių atsiradimą. Jaunimui labiausiai patiko automobilių muziejus, jame galėjo prisiliesti prie istorinių retenybių ir vertybių. Ekskursantai mielai pozavo prie unikalių ir vienetinių automobilių. Vaikinai buvo susižavėję sportinių motociklų ekspozicija. Senamiestyje aplankėme Brėmeno muzikantų statulą, Karo muziejų, Juodagalvių pirklių gildijos namus, Kačių namus, Švedų vartus. Kad kelionė būtų ne vien įspūdžiai, keliauninkai nusipirko lauktuvių – originalių latviškų saldumynų. Grįždami namo mokiniai atliko refleksiją – užrašė kelionės įspūdžius lietuvių, anglų bei rusų kalbomis. Mokiniai teigė, jog ši kelionė buvo turininga. Po šios išvykos norisi ir vėl krautis lagaminus ir vykti į dar nelankytas vietas.
Ona Mikašauskienė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014