Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Balandžio 23 – 27 dienomis Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko tiksliųjų mokslų metodinė savaitė.
Pirmadienį penktokai mokėsi, kaip užmiršus daugybos lentelę galima dauginti pirštais, sužinojo, kaip japonai daugina dviženklius skaičius be daugybos lentelės. I – IIIg klasių mokiniai vyko į Kauno aviacijos muziejų. Trečiadienį ir ketvirtadienį 5-7 klasių mokiniai ieškojo, kur yra pasislėpę QR kodai, ir sprendė galvosūkius. Sumaniausios buvo 5 klasės mokinės Kristalė Genytė, Augustė Macijauskaitė ir Paulina Šimkutė.
Ketvirtadienį įvyko VEX IQ robotų kovos. 5-8 klasių nugalėtojai:

I vieta – Orestas Puodžiūnas 5kl., Jogilė Žemaitaitytė 5kl.
II vieta – Julius Andriekus 5kl., Nomedas Gedvilas 5kl.
III vieta – Robertas Bernotas Ibg kl., Evelina Grublytė Ibg kl.
Visą savaitę įvairių klasių mokiniai rašė įdomiuosius skaičius: pirminius, iracionaliuosius, įvairius kartotinius ir kt. Penktadienį visi galėjo pasivaikščioti skaičių laiptais.
Dėkojame visiems dalyviams už aktyvumą.