Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
2018 m. gegužės 10 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos IIag klasės mokiniai Emilija Kuisytė, Augustė Rimkutė, Martyna Šimkutė, Martynas Platūkis, Modestas Šedys bei juos ruošęs istorijos mokytojas Robertas Maziliauskas dalyvavo teisinių žinių konkurso „Temidė“ II ture.

Renginys vyko Šilutės policijos komisariate. II turo rungtis buvo pabėgimo kambarys. Kiekvienai komandai per 45 minutes kaip tikriems tyrėjams reikėjo surasti užuominas, išnarplioti bylą bei pabėgti iš kambario. Mokiniai grįžo kupini įspūdžių, įgijo naujos patirties, pasijuto tikrais policijos pareigūnais, kurie tiria nusikaltimus.

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014