Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija

 

Europos diena — kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir ramybę. Šiais metais gimnazijos bendruomenė prisijungė prie bendros akcijos „Europos diena — su šypsena“, tad šį rytą visus, ateinančius į gimnaziją, pasitiko su šypsenomis!
Šią gražią akciją iniciavo Tauragės Europe Direct informacijos centras ir Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka.
Dėkojame gimnazijos dailės mokytojai Virginijai Kariniauskienei ir technologijų mokytojui Valdui Gečui už šios gražios akcijos idėjos palaikymą, už įdėtą darbą ir plačias bei nuoširdžias šypsenas prie mūsų gimnazijos.

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014