Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Gegužės 7 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Sausumos pajėgų štabo karininkas Antanas Survila.
Jis atvyko pristatyti projektą „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“. Svečias papasakojo savo karjeros istoriją, kiek laiko truko pasiekti šių pareigų, ką reikėjo patirti ir išgyventi tarnyboje ir karo akademijoje. Pasak majoro, atsidavimas ir sunkus darbas yra tie dalykai, kurie padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų. Kartu su svečiu įsitraukėme į diskusiją, kalbėjome apie žmogui svarbias vertybes ir aiškinomės, kurios yra pačios būtiniausios. Majoras patarė, kokios karjeros siekti ir kaip pasirinkti tokį darbą, kad jaustumei ne nuovargį, o malonumą. Jį patį esamasis darbas labai žavi, nes kiekviena karininko diena yra skirtinga ir pilna įvairios veiklos. Paskaita buvo labai įdomi, išgirdome daug naudingų ir svarbių patarimų.
Gabija Tičkutė, IIIbg klasės mokinė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014