Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Gegužės 2-4 dienomis Kauno A. Puškino gimnazijoje vyko XXX Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, kurioje dalyvavo Ibg klasės mokinys Augustas Reikertas. Jį lydėjo geografijos mokytoja Daiva Stankevičienė.
Pirmąją dieną mokiniai sprendė teorines užduotis, tyrinėjo aplinką, analizavo vaizdines užduotis. Kitą dieną jiems teko įveikti 5 kilometrų geografinį taką, o po pietų atlikti kompiuterinius geografinius tyrimus. Vakare olimpiados dalyviai turėjo galimybę pažaisti boulingą Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“.
Mokytojai tomis dienomis apsilankė Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, Švietimo istorijos muziejuje, keliavo po Kauno marių regioninį parką, dalyvavo kvalifikaciniame seminare „Bendrosios ugdymo programos ir aplinkos turimai: nuo teisinio reglamentavimo iki praktinės veiklos aplinkoje“.
Daiva Stankevičienė,
geografijos mokytoja

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014