Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
2018 m. balandžio 12 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ savivaldybės turas.

Konkurse dalyvavo Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazijos, Piktupėnų, Stoniškių pagrindinių mokyklų ir mūsų gimnazijos komanda. Gimnazijai atstovavo IIag klasės mokiniai Emilija Kuisytė, Augustė Rimkutė, Martyna Šimkutė, Martynas Platūkis ir Modestas Šedys. Mokinius paruošė istorijos vyresnysis mokytojas Robertas Maziliauskas. Renginys prasidėjo komandų prisistatymu, po jo mokiniai varžėsi protų mūšyje. Mūsų gimnazijos komanda pasirodė geriausiai, kadangi į visus klausimus atsakė teisingai ir iškovojo teisę dalyvauti kitame etape. Jis vyks Tauragėje, ten reikės rungtis pabėgimų kambaryje.
Linkime komandai sėkmės!

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014