Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Balandžio 5 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko seminaras mokytojams tema „Okupacijų istorijos pateikimas mokykloje“.
Seminarą organizavo ir svečius pristatė gimnazijos istorijos mokytojas Robertas Maziliauskas. Seminarą pradėjo Ingrida Vilkienė, tarptautinės komisijos direktoriaus pavaduotoja, švietimo programų koordinatorė. Lektorė supažindino su tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti institucija ir jos įgyvendinama švietimo programa. Buvo pateikta daug įdomios ir naudingos informacijos dėstantiems mokytojams Holokausto tema taip pat apie sovietinės okupacijos netektis, kovą už valstybės ir žmogaus laisvę. Ingrida Vilkienė pasidalijo savo pedagogine patirtimi, pateikė mokytojams daug vaizdinės medžiagos.
Dr. Artūras Svarauskas (Lietuvos istorijos institutas) skaitė pranešimą „Lietuvos visuomenės krizės ir sovietinės okupacijos laikotarpiu 1939-1941 m.“
Seminaro dalyviai žiūrėjo filmą „Batai“, kuriame be žodžių atsispindėjo žmogaus ir tautos tragedija totalitarinėje aplinkoje. Taip pat buvo pristatyti filmai „Dėdė Chatzkelis“, „Raudonieji metai“ ir kt. vizualinė medžiaga.
Seminaro dalyviai buvo sužavėti pranešėjais, gavo metodinės medžiagos, kurią sėkmingai galės panaudoti savo pamokose.

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014