Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Kovo 30 d. Pagėgių gimnazijoje Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras organizavo paskaitas tema „Emocijų valdymas“. Paskaitas vedė Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ Klaipėdos padalinio pirmininkas Artūras Šiukšta. Paskaitose dalyvavo 5 – IVg klasių mokiniai.
Organizacijos „Baltų ainiai" paskaitoje „Emocijų valdymas" mokiniams buvo pristatyta minčių įtaka emocijoms, kultūros poveikis žmogaus asmenybei bei to pavojai, buvo pasiūlyta apsvarstyti sėkmingo žmogaus vertybes.
Nuoširdžiai dėkojame gerb. lektoriui Artūrui Šiukštai už įdomią paskaitą. Lauksime naujų paskaitų kitais metais. Tikimės, kad mokiniai atsižvelgs į paskaitos aktualijas ir pradės rimčiau vertinti savo įpročius. Tai būsimieji tėvai ir nuo jų gyvenimo būdo priklauso jų ir būsimosios kartos sveikata.Audrius Savickas, gimnazijos psichologas

 

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014