Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
  • Knygų kalėdos
  • Knygų sąrašas
  • Pavežėjimas
  • Gabiausi
  • Gamta
  • mik
Kovo 29 dieną IIIbg klasės mokinė Erika Rindokaitė ir IIag klasės mokinė Dovilė Marčinskaitė, lydimos anglų kalbos mokytojų O. Mikašauskienės ir G. Degutienės, dalyvavo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos, įsikūrusios Kaune, tarptautinėje konferencijoje „A beautiful country in a beautiful world“.

Jos metu mokiniai iš visos Lietuvos užsienio kalbomis pristatė savo kraštą įvairiais aspektais: kraštovaizdžio ypatumus, sporto pasiekimus, savo mokyklą ir pan. Mūsų mokiniai pateikė statistinius duomenis apie prastą Pagėgių krašto padėtį ir kaip būtų galima prisidėti prie jo šviesesnės ateities, taip pat apie Mažosios Lietuvos indėlį lietuvių kalbos išsaugojimui.
Erika Rindokaitė nugalėjo anglų kalbos sektoriuje. Buvo ypač įdomu pasiklausyti kitų dalyvių, užduoti jiems klausimų. Konferencijoje mokinės įgijo naujų viešojo kalbėjimo įgūdžių, supažindino klausytojus su savo gimtine: paneigė kai kuriuos mitus, pristatė tai, kuo didžiuojasi labiausiai.
IIIbg klasės mokinė Erika Rindokaitė
 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014