Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Kovo 7 dieną, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje, vyko Pagėgių savivaldybės BLM mokinių, gimusių 2005 m. ir jaunesni „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.
Varžybose dalyvavo trijų mokyklų komandos: Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos ir Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos. Mūsų sportininkai iškovojo I - ąją vietą ir galimybę atstovauti gimnaziją miesto mokyklų zoninėse varžybose, kurios vyks kovo 9 dieną Kauno rajono Babtų gimnazijoje. Komandą varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojai Loreta Gečienė ir Stanislovas Balčėnas.
Linkime komandai sėkmės!

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014