Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Jau septintus metus Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA) organizuoja olimpiadą „Mano gaublys“, kurioje kviečiami dalyvauti 6-8 bei 9-12 klasių moksleiviai. Pagrindinis renginio tikslas — skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir ją populiarinti.
Antrus metus ir aš kviečiu savo mokinius išmėginti jėgas šioje olimpiadoje. Vasario 28 dieną užduotis sprendė 6-8 klasių moksleiviai, o kovo 1 dieną rinkosi 9-12 klasių mokiniai. Žemesniųjų klasių grupėje dalyvavo 10 mokinių, vyresniųjų, panorusių pasitikrinti savo žinias, buvo net 18.
                                                                      
Daiva Stankevičienė,
geografijos mokytoja

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014