Gruodžio 13 d. gimnazijoje lankėsi Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos dėstytojas ir baigiamojo kurso studentas.
Jie susitiko su III ir IV gimnazijos klasių mokiniais. Dėstytojas gimnazistams papasakojo apie nacionalinį Lietuvos saugumą. Jis pabrėžė, kad šalies gynyba yra vienas valstybės nacionalinio saugumo politikos prioritetų. „Šiais metais, – sakė jis, – išaugo krašto apsaugos finansavimas – jis pasiekė 575 milijonus eurų, arba 1,5 procento BVP, ir tai užtikrino kariuomenės modernėjimą ir stiprėjimą“.
Studentas papasakojo apie studijas, reikalavimus stojantiesiems. Mokiniams buvo įdomu išgirsti apie kariūnų gyvenimą, studijas, griežtą tvarką. Kariūnai atsakė į mokinių klausimus.