Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
2017 m. gruodžio 13 dieną Stoniškių pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gimusių 2001 m. ir jaunesnių, krepšinio 3 prieš 3 varžybos.
Dalyvavo trys merginų ir penkios vaikinų komandos. Mūsų gimnazijos mokinės Silvija Rimkutė, Emilija Abariūtė, Vesta Bladaitytė ir Karolina Dovydovaitė laimėjo I vietą. Vaikinų komanda, kurią sudarė  Rytis Andriušaitis, Nojus Barauskas, Nojus Šeputis ir Domas Sudeikis,  taip pat iškovojo I vietą.
Sveikiname gimnazijos krepšininkus!

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014