Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Šių metų lapkričio 29 dieną mūsų gimnazijos Iag klasės mokinys Augustas Reikertas dalyvavo LRT konkurso „Tūkstantmečio vaikai“ pusfinalyje.
Augustą lydėjo auklėtojas, istorijos mokytojas Robertas Maziliauskas ir būrelis klasės draugų – šaunių palaikymo komandos narių. Konkurse vyko nepaprastai atkakli kova, buvo nemažai įtampos. Net konkurso vedėjas užsiminė, kad tiek ilgai nėra tekę filmuoti. Augustui trūko tik vieno žingsnelio iki pusfinalio nugalėtojo titulo... Detaliau sužinoti, kaip Augustui sekėsi, galėsite jau kitais metais. Sausio 7 dieną, 10.30 val., per LRT televiziją bus transliuojamas laidos įrašas.

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014