Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Gruodžio 5 dieną mūsų gimnazijoje vyko „Protmūšis“, skirtas pasaulinei AIDS dienai paminėti, kuriame dalyvavo 8-IIg klasės.

Konkurso pradžioje sveikinimo žodį tarė Pagėgių policijos atstovė Rima Buinauskienė. Komandoms buvo užduodami klausimai apie AIDS ir ŽIV, jų reikšmę, kilmę ir žalą. Visos komandos labai entuziastingai ieškojo teisingų atsakymų ir labai džiaugėsi juos suradę. Konkurso pabaigoje buvo paskelbti nugalėtojai – jais tapo 8b klasė. Visos konkurse dalyvavusios komandos apdovanotos padėkomis ir saldžiais prizais. „Protmūšis“ buvo ne tik azartiškas, bet ir naudingas: visi savo žinias papildė nauja informacija.
Dėkojame policijos atstovei Rimai Buinauskienei už padovanotą kamuolį 8b klasės komandai.
Iveta Steponavičiūtė, Ibg klasės mokinė