Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Jau ne pirmus metus Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras mūsų gimnazijoje organizuoja prevencines paskaitas. Gruodžio 1 d. gimnazijoje svečiavosi Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ Klaipėdos padalinio pirmininkas Artūras Šiukšta ir skaitė 4 paskaitas įvairaus amžiaus mokiniams.
Paskaitose dalyvavo 6 – I-IIg klasių mokiniai. Lektorius pasakojo apie alkoholio žalą, jo vartojimo bei priklausomybės vystymosi procesą. Žaismingai pristatytoje medžiagoje mokiniai sužinojo, kas ir kodėl vilioja vartoti alkoholį, kaip atrodo priklausomi žmonės, kokią žalą patiria organizmas. Kitose paskaitose lektorius pasakojo apie priklausomybę mobiliems telefonams ir kompiuteriams.
Panašu, kad įtaigiai pasakojęs lektorius jaunuoliams paliko gerą įspūdį.
Vida Šveikauskienė
Audrius Savickas

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014