Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Kiekvienų mokslo metų pradžioje muziejuje vyksta edukacinis užsiėmimas 5 kl. mokiniams ,,Pažintis su gimnazijos muziejumi“. Mokiniai supažindinami su ekspozicija, kuri atspindi poeto Algimanto Mackaus ir jo artimųjų gyvenimą, krašto bei gimnazijos istorijos faktus.
Šiemetiniai penktokai, lydimi istorijos mokytojos K. Dargužienės, taip pat susipažino su gimnazijos muziejumi. Mokiniai domėjosi ne tik A. Mackaus gyvenimu ir kūryba. Labiausiai jiems patiko Mackaus vaikystės nuotraukos, jo pažymių knygelės kopija, pirmoji poezijos knyga. Jaunieji muziejaus lankytojai susidomėję vartė mokinių kūrybos almanachus, skaitė abiturientų testamentus, tyrinėjo A. Mackaus vaikystės draugo V. Juodkazio muziejui padovanotą drūzą, ieškojo pirmą kartą paminėto Pagėgių vardo seno dokumento kopijoje, rado savo tėvų, giminaičių bei pažįstamų nuotraukas. Neliko nepastebėtas ir senas patefonas, muziejaus apdovanojimai.
Dalydamiesi įspūdžiais penktokai apgailestavo, kad nespėjo visko apžiūrėti, nes muziejuje yra labai daug įdomių dalykų, ir pageidavo dar ne vieną kartą jame apsilankyti.
Vilma Vaivadienė,
Algimanto Mackaus gimnazijos muziejaus vadovė
Fotografavo 5 kl. mok. Nomedas Gedvilas

 

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014