Lapkričio 24 dieną Gargžduose vyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas, kuriame dalyvavo 5-6, 7-8 ir I-IIIg klasių komandos.

Savivaldybei atstovavo mūsų gimnazijos 6a, 8b ir IIIg klasių mokinių komandos. Informacinis susitikimas vyko Gargždų sporto centre. Mokiniai buvo suskirstyti į komandas. Kol 8 klasės komanda varžėsi, IIIg klasės komanda pynė draugystės apyrankes ir stebėjo mokinių pasirodymus. Po pietų varžėsi IIIg klasės komanda, o 8 klasės komanda dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose. Varžybose buvo daug judėjimo, praktinių ir teorinių užduočių. Labiausiai mokiniams patiko užduotis - manekeno gaivinimas. Konkurso pabaigoje komandos buvo apdovanotos diplomais, padėkos raštais, rėmėjų dovanomis - kamuoliais bei užrašų knygelėmis.

Beatričė Pilypaitė, Brigita Lankauskaitė, IIIbg klasės mokinės