Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Lapkričio 24 dieną Gargžduose vyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas, kuriame dalyvavo 5-6, 7-8 ir I-IIIg klasių komandos.

 

Savivaldybei atstovavo mūsų gimnazijos 6a, 8b ir IIIg klasių mokinių komandos. Informacinis susitikimas vyko Gargždų sporto centre. Mokiniai buvo suskirstyti į komandas. Kol 8 klasės komanda varžėsi, IIIg klasės komanda pynė draugystės apyrankes ir stebėjo mokinių pasirodymus. Po pietų varžėsi IIIg klasės komanda, o 8 klasės komanda dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose. Varžybose buvo daug judėjimo, praktinių ir teorinių užduočių. Labiausiai mokiniams patiko užduotis - manekeno gaivinimas. Konkurso pabaigoje komandos buvo apdovanotos diplomais, padėkos raštais, rėmėjų dovanomis - kamuoliais bei užrašų knygelėmis.

Beatričė Pilypaitė, Brigita Lankauskaitė, IIIbg klasės mokinės

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014