Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos bibliotekos skaitytojai jau dešimtus metus aktyviai dalyvauja respublikinėje skaitymo skatinimo akcijoje, kurios organizuojamų renginių tikslas yra skatinti mokinius domėtis šiuolaikine literatūra, populiarinti skaitymą tarp paauglių ir ugdyti skaitymo įgūdžius.
Parengę paraišką akcijos organizatoriams, patekome į geriausiųjų sąrašą ir gavome dovanų. Tai vaikams skirtų knygų komplektas: Daciūtės Evelinos „Laimė yra lapė“, Ežerinytės Ilonos „Šunojaus diena“, Gajos Gunos Eklės „Brolis, kurio nereikėjo“, Rebekos Unos „Aš esu Tomas, seklys“, Šidlausko Virgio „Ulfas ir stebuklinga barzda“.
Šios knygos buvo pristatytos 5 klasės mokiniams per lietuvių kalbos pamoką. Aktyviausios skaitytojos pasiryžo minėtas knygas perskaityti ir pristatyti jas gimnazijos mokiniams. Lietuvių kalbos mokytoja V. Vaivadienė nusprendė vieną knygą perskaityti klasėje ir ją aptarti.
Kaip ir kasmet tikimės aktyvaus skaitymo ir balsavimo už labiausiai patikusią knygą.
                                                                                              Bibliotekos vedėja Jovita Kubilinskienė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014