Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Šių metų lapkričio 22 dieną gimnazijos sporto salėje 5a klasės mokiniams vyko sporto šventė „Linksmosios estafetės“, kurią organizavo ir vedė Klaipėdos universiteto sveikatos mokslų fakulteto kūno kultūros ir sporto pedagogikos studijų programos praktikantė Greta Musvydienė.
Šio renginio tikslas – išmokyti penktokus naujų žaismingų estafečių ir žaidimų. Taip pat buvo svarbu, kad mokiniai saugiai atliktų judesius, lavintų greitumą, vikrumą, stiprintų jėgą, judesių koordinaciją, ugdytųsi sąžiningumą, bendradarbiavimą lenktyniaujant.
Šventės pradžioje mokiniai kartu su praktikante atliko mankštą, vėliau buvo suskirstyti į tris komandas ir dalyvavo estafetėse. Estafetės mokiniams labai patiko, nes buvo naujos bei linksmos. Visi vaikai norėjo laimėti, todėl stengėsi estafetes atlikti kaip galima geriau ir greičiau. Mokiniai, atleisti nuo kūno kultūros, buvo asistentais ir teisėjais. Prizinių vietų nebuvo, todėl nugalėtojais tapo visi šventės dalyviai – jie buvo apdovanoti žvaigždėtais medaliais su saldainiu.
Praktikos moderatorė kūno kultūros mokytoja metodininkė Svetlana Musvydienė
Nuotraukos IVag klasės mokinės Gretos Janeckienės
 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014