Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Lapkričio 25 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje miestelio vaikai buvo pakviesti į integruotą virtualią Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoką „Šimtmečio programavimo valanda“ , kurioje sprendė mūsų šalies modernios istorijos ir programavimo rebusus, sukurtus Lietuvos menininkų ir technologų.
„Šimtmečio programavimo valanda“ – tai pasaulinės iniciatyvos „Hour of Code” dalis. Kartą metuose „Hour of Code” vienai valandai suvienija virš 100 milijonų pasaulio vaikų. Tokiu būdu siekiama žadinti vaikų technologinį smalsumą, kūrybiškumą bei gerinti raštingumą. Vaikai pasineria į nuotaikingą valandos pažintį su programavimu ir kūrybinėmis technologijomis.
Džiaugiuosi, kad į renginį atvyko ne tik mūsų gimnazijos mokinukai, bet ir Pagėgių pradinės mokyklos trečiokėliai. Mokinukai su dideliu įkvėpimu sprendė, kūrė, programavo ir džiaugėsi savo pasiekimais.
Šiemet buvo planuojama, kad „Šimtmečio programavimo valandoje“ vienu metu programavimo užduotis spręs daugiau nei 5000 šalies vaikų. Jaunieji kūrėjai turėjo galimybę pirmą kartą programavimą pažinti atlikdami ne visam pasauliui skirtas, o specialiai Lietuvai sukurtas užduotis, kviečiančias pažinti modernios Lietuvos šimtmečio įvykius ir herojus.

Mokiniai, atlikdami programavimo užduotis, turėjo baseine aplenkti Rūtą Meilutytę, padėti Liudui Mažyliui greičiau rasti Nepriklausomybės akto originalą, pakartoti Dariaus ir Girėno skrydį per Atlantą ir atlikti dar daugiau įdomių užduočių, susijusių su mūsų šalies istorija.
Ačiū renginio iniciatorei, kūrybinių technologijų akademijai „bit&byte” , už šaunų renginį ir įdomias užduotis.
Rasa Antanaitienė, IT mokytoja metodininkė
 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014