Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Birželio 5-6 dienomis 35 mūsų gimnazijos vyresnių klasių mokiniai ir 5 mokytojai dalyvavo vaikų socializacijos projekto ,,Padovanok vaikui kūrybingą ir aktyvią vasarą“ stovykloje, kuri vyko kaimo turizmo sodyboje ,,Mociškių palivarkas“. Stovyklos dalyviams buvo sudaryta galimybė linksmai ir turiningai praleisti laisvalaikį.
Pirmąją dieną gimnazistai kartu su mokytojais išbandė savo jėgas plaukdami baidarėmis, žaidė judriuosius žaidimus, mėgavosi pirties malonumais. Oficialus stovyklos atidarymas vyko vakare, jaukiai susėdus prie laužo ir stebint draugų ir mokytojų nuotaikingus pasirodymus bei dainuojant dainas.
Kitą dieną stovyklos dalyviai grožėjosi Nemuno pakrančių vaizdais ir klausėsi įvairių istorijų plaukdami laivu ,,Skalva“. Šios išvykos metu vyko ir stovyklos uždarymo ceremonija, kurios metu visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir mielos dovanėlės.
Projekto dalyviai liko labai patenkinti suteikta galimybe pailsėti ir tikisi, kad kitąmet toks renginys vyks žymiai ilgiau.
Stovyklos dalyvė, matematikos mokytoja Virginija Bartkienė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014