Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Kiekvienais metais mokslo metų pabaigoje Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis pakviečia gabiausius ir labiausiai pasižymėjusius Pagėgių savivaldybės ugdymo įstaigų mokinius ir apdovanoja juos padėkos raštais ir piniginėmis premijomis.

Šiais metais šventė vėl vyko Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje. Už labai gerus mokymosi rezultatus ir Pagėgių savivaldybės vardo garsinimą respublikoje buvo apdovanotas gausus būrys mūsų gimnazijos mokinių: Agnė Saročkaitė (IVag kl.), Karolis Grigaitis (IVbg kl.), Ieva Andriekutė (IVcg kl.), Simona Petkutė (IVag kl.), Agnetė Bergner (5b kl.), Laura Klymantaitė (7b kl.), Aurelija Petkutė (IIIag kl.), Justina Jankevičiūtė (IIIag kl), Tautvydas Žemaitis (IIbg kl.), Paulina Bučinskaitė (IIbg kl.), Nikodemas Vytuvis (IIbg kl.), Viktorija Mišeikytė (IIbg kl.), Kristina Šeputytė (II bg kl.), Ieva Skvirbaitė (IIbg kl.), Gabija Tičkutė (IIbg kl.), Ligita Radzevičiūtė (IIbg kl.), Saulius Šedys (IIbg kl.), Samanta Aleškevičiūtė (IIbg kl.), Benas Mažutis (IIbg kl.), Emilija Petrauskaitė (IIbg kl.) ir Roberta Otaitė (IIIbg kl.).
Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis padėkojo mokiniams, pasidžiaugė jų pasiekimais, palinkėjo, kad kitais metais būtų apdovanota dar daugiau mokinių. Renginio metu pasirodė   Pagėgių Algimanto Mackaus jungtinė III-ų gimnazijos klasių merginų ritmo grupė ir IVcg klasės mokinys Rokas Serapinas.
Sveikiname apdovanotus mokinius ir linkime geros vasaros!