Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Gegužės 25 dieną mūsų gimnazijoje nuaidėjo paskutinis skambutis 12-okams.
Ši diena prasidėjo paskutine pamoka su klasės auklėtojais, vėliau dvyliktokai dalyvavo jiems skirtose mišiose Pagėgių Šv. Kryžiaus bažnyčioje. Gavę kunigo palaiminimą abiturientai, lydimi penktokų, grįžo į mokyklą, kur jų laukė gimnazijos trečiokai. Šventės metu juos sveikino garbingų svečių būrys, gimnazijos direktorius, pirmosios mokytojos, gimnazijos penktokai, kiek neįprastą, nebylų žodį tarė vienuoliktokai. Šventės pabaigoje abiturientai visus pralinksmino nuotaikingu testamentu ir tradiciškai ant simbolinio gimnazijos rakto užrišo 72–osios abiturientų laidos juostą ir perdavė būsimiems abiturientams.
Laimingo skrydžio!
Gimnazijos trečiokai

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014