Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Gegužės 18 dieną Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos gimnastikos salėje sportavo Pagėgių pradinės mokyklos ketvirtokai ir jų mokytojos Lina Rimkuvienė ir Ramunė Vaitiekūnienė. Į netradicinę kūno kultūros pamoką juos pakvietė mūsų gimnazijos kūno kultūros mokytoja Svetlana Musvydienė.
Pamokos tema –  „Pusiausvyros ir koordinacijos lavinimo pratimai“. Mokiniai mokėsi išlaikyti pusiausvyrą ant didžiųjų fitneso kamuolių, atliko koordinaciją lavinančius pratimus ir stovėdami, ir sėdėdami, ir gulėdami ant kamuolio ar čiužinio. Būsimi penktokai labai stengėsi, įdėmiai klausėsi ir aktyviai vykdė visus mokytojos nurodymus, noriai žaidė įvairius žaidimus su mažaisiais ir didžiaisiais kamuoliais. Pamoka greitai prabėgo, o pabaigoje ketvirtokai pasidalijo savo įspūdžiais, įvardijo, kas jiems patiko labiausiai.
O mes, „Sveikatiados“ modulio IIIag klasės mokinės Viktorija ir Karina, fotografavome, filmavome ir žavėjomės nuoširdžiu mokytojos Svetlanos Musvydienės bendravimu bei bendradarbiavimu su mažaisiais mūsų mokiniais.
Karina Mamkaitytė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014