Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Gegužės 9 – 15 dienomis gimnazijoje vyko tiksliųjų mokslų metodinė savaitė.
I – IIIg klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Tiksliųjų mūšis“. Šį mūšį laimėjo Laurynas Mickus (IIag), Augustė Rimkutė (III ag) ir Jonas Popendikis (III bg).
Trečiadienį vykusioje viktorinoje „Matematikos ritmas“ savo sumanumą rodė keturios 5-6 klasių komandos. Nugalėtoja tapo šeštoko Juliaus Rindoko vadovaujama komanda: Elinga Montvilaitė (5a kl.), Gabija Sragauskaitė (5a kl.), Giedrius Litvinenko (5b kl.), Vėjūnas Žilinskas (5b kl.), Martynas Rumšas (6 kl.). Aktyviausias sirgalius buvo Ugnius Veryga (6 kl.) su draugais.
Ketvirtadienį 5-7 kl. mokiniai rodė savo sumanumą informacinių technologijų srityje: jie dalyvavo viktorinoje „Bitukai“. Sumaniausi buvo šie mokiniai: Giedrius Litvinenko (5b kl.), Vėjūnas Žilinskas (5b kl.), Grantas Jatkauskas (7b kl.), Justas Šoblinskas (5a kl.) ir Martynas Rumšas (6kl.).
Tiksliųjų mokslų metodinę savaitę pabaigė VEX IQ robotų kovos. Rezultatai tokie: I vietą užėmė Grantas Jatkauskas ir Erikas Dapkys (7a kl.), II vieta atiteko Skaistei Girdvainytei ir Giedriui Litvenko (5b kl.), III vieta džiaugėsi Benas Stančaitis (7b kl.) ir Tomas Latvaitis (7a kl.).
Dėkojame visiems dalyviams už aktyvumą.