Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Saulėtą trečiadienio rytą 5a ir 5b klasių mokiniai su savo auklėtojomis Tatjana Laukžemiene ir Lina Zarambiene vyko į pažintinę ekskursiją į Klaipėdą.
Aplankėme Klaipėdos laikrodžių muziejų. Gidės papasakojo, kad ekspoziciją sudaro dvi dalys. Pirmoji atskleidžia laiko matavimo principus ir laikrodžių konstrukcijų raidą. Antroji laikrodžių muziejaus ekspozicijos dalis atskleidžia mechaninių laikrodžių formų kitimą pradedant renesanso ir baigiant moderno stiliumi.
Edukaciniame centre vyko pamokos laiko skaičiavimo temomis. Viena grupė penktokų sužinojo apie kalendorių įvairovę ir pasigamino kalendoriuką sau. Kitą penktokų grupę pakvietė į išmaniosios edukacijos „Zodiako žvaigždynai”.
Užsiėmimo metu kiekvienas mokinys gavo po planetinį kompiuterį su įdiegta specialia aplikacija. Visi kartu susipažinome su žvaigždynais ir savo zodiako ženklais.
Buvome prie jūros, nuėjome prie uosto vartų, ieškojome  gintarėlių.
Ekskursijos metu daug pamatėme, sužinojome, patyrėme, susidraugavome.