Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Gegužės 11 d. gimnazijos skaitykloje vyko projektinių darbų pristatymas.
Kiekvienais metais gimnazija praturtėja tiriamaisiais ir kūrybiniais mokinių darbais. Šiais metais buvo parengti penki projektiniai darbai. IIIag mokinės Justina Jankevičiūtė ir Aurelija Petkutė pristatė dviejų dalių filmą „Eksponatai – laikmečio liudininkai“ apie gimnazijos Algimanto Mackaus muziejų. Darbo vadovė – lietuvių kalbos mokytoja Vilma Vaivadienė.
IVcg klasės mokiniai Rytis Tamašauskis ir Mantas Ubartas kūrė kompiuterinį žaidimą, skirtą mokyklinio amžiaus vaikams. Darbo vadovė – informacinių technologijų mokytoja Rasa Antanaitienė.
IIbg klasės mokinių komanda (Emilija Petrauskaitė, Laurynas Mickus, Domantas Bukauskas, Deividas Pavilonis, Gabija Popaitė, Gabija Tičkutė, Kristina Šeputytė, Brigita Lipskytė) sukūrė Pagėgių Algimanto Mackaus tinklapį anglų kalba. Dabar naujienas skaityti galės ir užsienio draugai. Darbo vadovės – informacinių technologijų mokytoja Rasa Antanaitienė, anglų kalbos mokytojos Aušra Andriekienė ir Ona Mikašauskienė.
IIIbg klasės mokinė Augustė Antanaitytė sukūrė filmą „Algimanto Mackaus vaikystės takais“. Darbo vadovės – informacinių technologijų mokytoja Rasa Antanaitienė ir lietuvių kalbos mokytoja Vilma Vaivadienė.
Daugiau nei 20 metų mūsų gimnazija draugauja su Bad Iburgo gimnazija. Tad IIbg klasės mokinės Ieva Skvirbaitė ir Kristina Šeputytė sukūrė filmą „Draugystės tiltas“. Darbo vadovės – vokiečių kalbos mokytoja Loreta Skvirbienė ir informacinių technologijų mokytoja Rasa Antanaitienė.
Mokinių darbus įvertino direktoriaus įsakymu sudaryta vertinimo komisija. IVg klasės mokiniams projektinis darbas ir jo įvertinimas bus įrašytas į brandos atestatą.
Visi šie darbai yra patalpinti gimnazijos svetainėje.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Vida Šveikauskienė

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014