Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Gegužės 15 diena buvo turtinga sporto renginių. Ryte gimnazistai dalyvavo kolektyvinėje mankštoje gimnazijos stadione. Mankštą vedė kūno kultūros mokytoja Svetlana Musvydienė ir „Sveikatiados“ modulio mokiniai (Laura Jurginaitė, Dovilė Valiukonytė, Laisvydas Radzevičius ir Lukas Sudeikis).

9 val. ryto mūsų gimnazijoje lankėsi Pagėgių pradinės mokyklos mokiniai. Asociacija „Pagėgių bendruomenė“ atvežė ir pastatė pripučiamą  batutą, ant kurio pradinukai smagiai šokinėjo, o jų mokytojos džiaugėsi nestandartine kūno kultūros pamoka. Per ilgąsias pertraukas ir kūno kultūros pamokas ant batuto galėjo pašokinėti ir mūsų gimnazistai.
Nuo 17 val. mūsų gimnazijos teritorijoje vyko „Pagėgių bendruomenės“ šventė, skirta paminėti Šeimos dieną. Mūsų gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo visose veiklose: dainavo, sportavo, piešė plakatus ir šokinėjo ant batuto. Kiekvienoje komandoje buvo pagalbininkų-savanorių. Jie padėjo organizatoriams, kad šventė vyktų sklandžiai ir saugiai.
Dėkojame  „Judėjimo džiaugsmo“ mokinėms Editai Šulcaitei ir Aušrinei Augaitytei, „Sveikatiados“ modulio mokiniams Mariui Kvesčiui, Gintarui Brokoriui, Antanui Budrikui, Mantui Arnašiui, Gustavui Zongailai, Martynui Jurkūnui, Lukui Jankui ir gimnazijos socialinei pedagogei Ingridai Juciūtei.

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014