Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Gegužės 9 dieną istorijos mokytoja Kristina Dargužienė, lietuvių kalbos mokytoja Vilma Vaivadienė bei vokiečių kalbos ir lietuvių kalbos mokytoja Loreta Skvirbienė 5a klasės mokinius pakvietė į netradicinę pamoką — kelionę.
Pamokos metu penktokai, keliaudami po Pagėgių miestelį, susipažino su svarbiausiais jo istorijos faktais, sužinojo apie čia gyvenusius ir savo kraštą garsinusius žmones bei istorinius pastatus, kurių senas, beveik šimtmetį menančias nuotraukas jie galėjo pamatyti planšetiniame kompiuteryje. Prie namo, kuriame gyveno poetas Algimantas Mackus, mokytoja Vilma Vaivadienė papasakojo penktokams apie poeto vaikystę, jo gyvenimą užsienyje bei poezijoje apdainuotą gimtojo krašto ilgesį.
Šioje netradicinėje pamokoje mokiniai ne tik gilino istorijos ir lietuvių literatūros žinias, bet ir susipažino su vokiečių kalba, išmoko vokiškų žodžių bei sužinojo apie ilgametę Pagėgių Algimanto Mackaus ir Bad Iburgo gimnazijų draugystę.
Loreta Skvirbienė,
vokiečių kalbos ir lietuvių kalbos mokytoja

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014