Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
×

Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Gegužės 5-6 dienomis Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko Respublikinis anglų kalbos konkursas, kuriame varžėsi 80 mokinių, nugalėjusių rajoniniuose etapuose. Pagėgių savivaldybei atstovavo mūsų gimnazijos IIbg klasės mokinė Emilija Petrauskaitė.

 Per dvi dienas konkursantai turėjo atlikti kalbėjimo ir rašto užduotis. Pirmąją dieną visi dalyviai buvo pasveikinti, jiems palinkėta sėkmės. Tada mokiniai buvo suskirstyti grupėmis ir palydėti į klases, kur turėjo parašyti straipsnį pagal peržiūrėtą vaizdo medžiagą. Po sėkmingai atliktos užduoties visi tyrinėjo Klaipėdą, o iš surinktos medžiagos turėjo paruošti atvirukus anglų kalba. Kitą dieną buvo pateikti sąrašai, kuriuose nurodytas monologo ir dialogo laikas bei pora. Antrąją dienos pusę konkurso dalyviai sprendė proto mūšio kryžiažodžius, o tuomet vyko apdovanojimas.
Visų dalyvių žinių vidurkis (tarp jų ir mūsų delegatės Emilijos Petrauskaitės) siekė 70%. Konkursą laimėjo mažeikietis Ignas Lapkus, vienintelis surinkęs 100% taškų.
Konkursas išvargino, tačiau kartu leido geriau pažinti anglų kalbos ypatybes, susirasti naujų draugų ir išbandyti savo jėgas.

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014