Įspėjimas

JFolder::create: Kelias nėra open_basedir kelyje
Gegužės 4 d. gimnazijos mokytojams vyko paskaita – susitikimas su tarptautinės švietėjiškos organizacijos „Gyvenimo menas“ mokytoju Brahamchari Jyant iš Indijos. Jį atlydėjo buvęs mūsų gimnazijos mokinys, Baltijos „Gyvenimo meno“ labdaros ir paramos fondo instruktorius Egidijus Galickas.

Kaip valdyti kasdienius stresus, šalinti psichinę įtampą ir fizinį nuovargį? Kaip per asmeninį tobulėjimą prisidėti prie žmogiškųjų vertybių puoselėjimo mokykloje ir visuomenėje? Paskaitos dalyviai buvo supažindinami su būdais, leidžiančiais per trumpą laiką atstatyti fizinę ir emocinę pusiausvyrą. Mokytojai gavo įvadinių žinių apie kvėpavimo pratimus, kuriuos galima atlikti savarankiškai. Juos reguliariai atliekant pagerėja fizinė sveikata, stiprėja imunitetas, didėja savitvarda, tolerancija, atsparumas stresinėms situacijoms. Programa padeda įveikti nepasitikėjimą savimi, auditorijos baimę, šalina bendravimo kliūtis.
Mokytojai turėjo galimybę atlikti įvairius meditavimo pratimus, po paskaitos pabendrauti su svečiu.