Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Balandžio 29-oji – tarptautinė šokio diena. UNESCO sprendimu, ši šventė švenčiama nuo 1982 metų. Ji siejama su prancūzų baletmeisterio Žano Žoržo Noverio gimtadieniu. Ž. Ž. Noveris (1727-1810 m.) buvo žymus choreografinio meno reformatorius ir teoretikas, „šiuolaikinio baleto tėvas“. Ši diena yra skirta šokių populiarinimui.
Tarptautinė šokio diena buvo minima ir mūsų gimnazijoje. Šokio pamokas lankantys IIIg klasių mokiniai pakvietė gimnazijos mokinius į linksmąją pertrauką, kurios metu visus norinčius mokė šokti populiarius šokius. Tikimės, kad šis renginys taps tradicinis ir kitais metais pritrauks daugiau šokio mėgėjų, nes šokis kelia nuotaiką ir stiprina draugystę.
Aušra Zongailienė,
šokio mokytoja

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014