Gruodžio 20 dieną gimnazijoje šurmuliavo Kalėdų mugė, kurioje buvo galima nusipirkti ir paskanauti mokinių gamintų įvairių kalėdinių gardėsių. Ši mugė jau tapo tradiciniu gimnazijos projekto „Šventų Kalėdų belaukiant“ renginiu.

Kalėdų mugėje dalyvavo vokiečių, anglų bei rusų kalbų besimokantys mokiniai. Norintys dalyvauti Kalėdų mugėje turėjo pasirinkti vokiečių, anglų ar rusų kalėdinio kepinio receptą, išversti jį į lietuvių kalbą, pagal pasirinktą receptą iškepti patiekalą, jį gražiai papuošti ir patiekti pirkėjams.
Ypač didelio susidomėjimo sulaukė 7b klasės mokinių papuošti ir gražiai supakuoti kalėdiniai sausainiai, kuriuos jie kepė netradicinėje technologijų pamokoje „Kalėdinių sausainių kepimas ir dekoravimas“. Šioje pamokoje, kurią vedė technologijų mokytojas Valdas Gečas, kalėdinių sausainių kepimo ir dekoravimo paslapčių mokinius mokė Pagėgių savivaldybės kultūros centro etnografė Aksavera Mikšienė.
Taip pat visus sužavėjo IIIbg klasės mokinės Deimantės Orlovaitės kepti kalėdiniai nameliai.
Kalėdų mugėje mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai ne tik skanavo imbierinių sausainių, meduolių, keksiukų, kalėdinių pyragų bei namelių, bet ir papuošė šiais skanėstais savo šventinį stalą ar nudžiugino artimą žmogų. Kalėdinių kepinių mugė įnešė į gimnaziją ne tik medaus, cinamono ir imbiero kvapą, bet ir Kalėdų dvasią.
Dėkoju mugės dalyviams už kūrybiškumą ir išradingumą, o užsienio kalbų ir technologijų mokytojams už mokinių paskatinimą dalyvauti Kalėdų mugėje.
Loreta Skvirbienė,
vokiečių kalbos ir lietuvių kalbos mokytoja