Sporto krikštynos

Šiandien 5a klasės mokiniams vyko netradicinė fizinio ugdymo pamoka „Sporto krikštynos“.
Mokiniai pamokos pradžioje apibėgo gimnazijos sporto salę iš lauko pusės ir patvirtino, jog sporto salė tikrai didelė. Kad penktokai būtų pasiruošę aktyviai dalyvauti veiklose, po bėgimo atliko mankštos pratimus. Pirmoji užduotis – porose, naudojant tik lazdas, sudėti įvairaus dydžio kamuolius į vežimėlį. Vėliau mokiniai žaidė jiems labai patinkantį žaidimą „Trečias bėga“. Norėdami atlikti kitą užduotį, mokiniai turėjo dirbti grupelėse, nes iš duotų raidžių reikėjo sudėlioti jiems nežinomus žodžius – mat žodžiai buvo parinkti iš Olimpinio šūkio „GREIČIAU, AUKŠČIAU, TVIRČIAU“. Mokiniams, puikiai dirbant komandoje, pavyko teisingai sudėti žodžius. Jie sužinojo, jog kiekvienas sudėtas žodis turi tam tikrą reikšmę bei prasmę: GREIČIAU – būk greitesnis, pranašesnis sporto varžybose; AUKŠČIAU – būk aukštesnės moralės; TVIRČIAU – būk stipresnis, tvirtesnis kovoje su gyvenimo sunkumais ir negerovėmis.
Truputį pailsėję, mokiniai toliau aktyviai dalyvavo bėgimo estafetėje, kurios tikslas buvo kuo saugiau ir visiems kartu pasiekti finišą. Penktokai įrodė, jog jie tikrai puiki komanda, o ir sporto šakas, kurias vaidino klasės draugai, nesunkiai atpažino.
Perskaitę priesaiką, visi mokiniai už puikų dalyvavimą gavo saldžių prizų jėgoms atgauti.

Fizinio ugdymo mokytoja Greta Musvydienė