Sporto krikštynos

Sporto krikštynos

Rugsėjo 20 d. gimnazijos sporto salėje vyko penktokų sporto krikštynos. Mokiniai į salę buvo įleidžiami tik suvalgę citrinos riekelę, kad mokykloje būtų sveiki ir energingi ir kad jokie virusai jiems nebūtų baisūs. Į šventę buvo pakviestas ir klasės auklėtojas Robertas Maziliauskas. Klasė susiskirstė į tris komandas. Pirma užduotis komandoms – išsiaiškinti, kas stipriausias. Berniukai turėjo per 1 minutę padaryti kuo daugiau atsispaudimų. Antra užduotis – kas greičiausias. Penktokai turėjo kuo greičiau apibėgti aplink sporto salę. Trečia užduotis – kas tiksliausiai suskaičiuos sporto salės laiptus. Po sunkių išbandymų mokiniai dalyvavo „Linksmosiose“ estafetėse bei žaidė žaidimą „Atspėk sporto šaką“.

Šventės pabaigoje penktokai visi kartu perskaitė priesaiką, vaišinosi obuoliais.
Loreta Gečienė,
fizinio ugdymo mokytoja

Komentarai išjungti.
Skip to content