Spalis — tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo

Spalis — tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo

Spalio 20 d. 5a, 6a ir 6b klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje lietuvių literatūros ir bibliotekos pamokoje. Bibliotekos vedėja J. Kubilinskienė pristatė šių metų renginių temą „Skaitydami kuriame taikų ir harmoningą pasaulį“ ir pakvietė mokinius padiskutuoti apie knygas, jų įvairovę, reikšmę, daromą įtaką bei keliamus jausmus. Pamokos dalyviai diskutavo ne tik apie knygas, bet ir apie skaitantį žmogų, svarstė, kuo jis ypatingas. Jaunosios poetės Emilija L., Austėja J., Urtė K. ir Samanta S. skaitė savo sukurtus eilėraščius apie knygą. 5a klasės mokinė Vanesa J., 6a klasės mokinės Emilija L., Martina M., Augustė V. ir 6b klasės mokinė Julija P. pasidalino savo mintimis apie perskaitytas knygas, jų daromą poveikį bei keliamus jausmus ir skaitant išgyvenamas emocijas. Mokiniai taip pat aptarė žymių žmonių posakius apie knygas bei išsakė savo nuomonę. Na, o susitikimo pabaigoje iš ekrano į vaikus kreipėsi lietuvių poetas Just. Marcinkevičius, linkėdamas visiems „nuolatinio ir nesibaigiančio gyvenimo tarp knygų, šalia knygų, su knyga“, nes, kaip teigia ir mažieji skaitytojai, skaitydami galime sukurti tokį pasaulį, kuriame būtų gera gyventi.

Loreta Skvirbienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, Jovita Kubilinskienė, bibliotekos vedėja

Komentarai išjungti.
Skip to content