SPALIS –TARPTAUTINIS MOKYKLŲ BIBLIOTEKŲ MĖNUO

SPALIS –TARPTAUTINIS MOKYKLŲ BIBLIOTEKŲ MĖNUO

Spalio 25 d. prie tarptautinio projekto „Skaitydami kuriame taikų ir harmoningą pasaulį“ mielai prisijungė 8a klasės mokinės ir anglų kalbos mokytoja Jovita Sabaliauskiene. Tiesioginis vaizdo pokalbis vyko per „Zoom“ platformą su bendraamžiais iš Kroatijos.

Mokiniai, susipažinę vieni su kitais, pristatė savo krašto istorines vietas, papročius ir tradicijas. Papasakojo apie mokyklą, mokymąsi ir žinių vertinimą, domėjosi vieni kitų pomėgiais ir laisvalaikiu. Taip pat buvo diskutuojama apie knygas, jų žanrus, kokią vietą knygos užima jų gyvenime.

Mokiniams buvo įdomu sužinoti, koks oras yra Kroatijoje, pasirodo, kad šiluma juos vis dar lepina, nes oro temperatūra daugiau kaip 20 laipsnių.

Laikas prabėgo labai greitai, tad teko atsisveikinti. Tikimės, kad šis susitikimas paliko gerų įspūdžių ir prisiminimų. Džiugu buvo išgirsti, kad mokiniai neabejingi knygai ir, tikėtina, kad skaitymas mums padės kurti taikų ir harmoningą pasaulį.

Dėkojame mokytojai ir mokiniams už šauniai praleistą laiką.

Bibliotekos vedėja Jovita Kubilinskienė

Komentarai išjungti.
Skip to content