Šiaurės šalių literatūros savaitė „Gamta Šiaurėje“

Šiaurės šalių literatūros savaitė „Gamta Šiaurėje“

Lapkričio 21 d. 5a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje lietuvių literatūros pamokoje, kuri vyko gimnazijos bibliotekoje. Pamoka buvo skirta Šiaurės šalių literatūros savaitei „Gamta Šiaurėje“. Bibliotekos vedėja Jovita Kubilinskienė papasakojo penktokams apie šį projektą, kuris skatina puoselėti skaitymo tradiciją ir pažinti Šiaurės šalių literatūrą. Na, o su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Loreta Skvirbiene jaukioje dagančių žvakių šviesoje mokiniai skaitė ir aptarė švedų rašytojo Patrik Svensson knygos „Apie ungurius ir žmones“ ištrauką. Skaitydami šią istoriją penktokai ne tik išsiaiškino mįslingųjų ungurių žvejybos ypatumus ir paslaptis, bet ir suprato, kokie svarbūs yra žmones siejantys supratimo, pasitikėjimo ir meilės ryšiai, kuriems nereikia žodžių… Padiskutavę apie ungurius ir žmones jaunieji skaitytojai žaidė kahoot žaidimą, kurio metu turėjo galimybę pasitikrinti žinias apie Šiaurės šalis bei jų literatūrą.

Loreta Skvirbienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja,

Jovita Kubilinskienė, bibliotekos vedėja

Komentarai išjungti.
Skip to content