Patyčių prevencija

Patyčių prevencija

Kas yra patyčios? Kur jos vyksta? Kaip jaučiasi vaikai, kai jie patiria patyčias? Kodėl priekabiaujama? Kaip elgtis, kai patiri patyčias? Kaip galima padėti kitam? Į šiuos ir kitus klausimus kovo 16 dieną klasės valandėlės metu bandė atsakyti 6b klasės mokiniai. Šią diskusiją vedė klasės auklėtoja Rasa Antanaitienė ir policijos pareigūnė Jurgita Kurelaitienė. Pareigūnė supažindino šeštokus su netinkamo elgesio pasekmėmis ir teisine atsakomybe.

Po ilgų diskusijų vaikai padarė išvadas, kad norint išvengti patyčių reikia:

BŪTI DRAUGIŠKIEMS su vaikais, kurie patiria patyčias.

PARAGINTI vaiką, kuris patiria patyčias, pasipasakoti: žmogui, kuriuo jis pasitikėtų.

PAPASAKOTI kam nors apie tai, ką matei. Kartais vaikai, patiriantys patyčias, patys nedrįsta niekam pasakoti, bijo, kad jais nepatikės!

NESITYČIOTI, nors taip elgiasi Tavo draugai. Nesityčiodamas Tu parodysi priekabiautojams, kad galima elgtis ir kitaip.

Komentarai išjungti.
Skip to content