Dėl 2% gyventojų pajamų mokesčio paramos suteikimo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijai

Gerb. tėveliai, buvę moksleiviai ir visi, kurie norėtų paremti mūsų mokyklą.

Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymas sudaro galimybę teikti paramą. Kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2% valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali skirti pasirinktai organizacijai. Maloniai kviečiame ir šiais metais iki gegužės 1 dienos skirti 2 procentus sumokėto pajamų mokesčio Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijai.

FR0512 forma Acrobat Reader PDF formatu

Užpildytą formą galite nunešti į Mokesčių inspekciją, pristatyti į gimnaziją arba pervesti elektroniniu būdu interneto svetainėje http://deklaravimas.vmi.lt

(Smulkesnė informacija www.vmi.lt ).

Dėkojame visiems remiantiems gimnazijos veiklą ir prisidedantiems prie moksleivių skatinimo ir mokymosi sąlygų gerinimo!

Gimnazijos rekvizitai:

Mokyklos kodas 190695912;

Pavadinimas: Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija;

Adresas: Vilniaus g. 3 Pagėgiai;

Bankas: „SWEDBANK"; Sąskaita LT427300010134598537.