Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Lapkričio 17 dieną nuotoliniu būdu vyko Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazijos 7- 8 klasių mokiniai. Pagrindinė testo klausimyno tema – „Energija be ribų!“. Šiemet daugiausiai dėmesio skirta klimato kaitai, CO2 išmetimui, susijusiam su iškastinių išteklių kurui ir degalams naudojimu, mažėjantiems žemės ištekliams, paliesta atsinaujinančių energijos šaltinių (ypač saulės ir vėjo energija) svarba.

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuota olimpiada buvo puiki proga moksleiviams pasitikrinti žinias apie iškastinių išteklių ir atsinaujinančių energijos šaltinių problematiką, pažangias technologijas tvariai enegijai išgauti, atsakingą atliekų rūšiavimą.

Geografijos mokytoja Daiva Stankevičienė

Komentarai išjungti.
Skip to content