Kroso estafečių varžybos

Kroso estafečių varžybos

Šių metų balandžio 26 dieną gimnazijos stadione vyko kroso estafečių varžybos. Dalyvavo dvi Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos komandos: 2004 – 2007 g. m. ir 2008 g. m. ir jaun. Varžybose dalyvavo ir dvi Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazijos komandos. Mūsų mokiniai abiejose amžiaus grupėse užėmė pirmąsias vietas. Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius. Varžybų vyresnieji dalyviai:

Grublytė Gintarė, Merkelytė Eva, Pociūtė Augustė, Bernotaitė Elidija, Bernotas Nedas, Žabauskas Matas, Anukas Adrijus, Liutvinas Deividas.

Jaunesniosios komandos nariai: Lukošiūtė Luka, Alesiūtė Greta, Gudaitytė Gabija, Višinskytė Karolina, Merkelis Erikas, Kristupas Kuskys, Šlečkus Fernandas, Puodžiūnas Danielius.

Loreta Gečienė, fizinio ugdymo mokytoja

Komentarai išjungti.
Skip to content