KONKURSAS „UŽ SKAIDRIĄ LIETUVĄ“

KONKURSAS „UŽ SKAIDRIĄ LIETUVĄ“

Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti Pagėgių savivaldybės antikorupcijos komisija kartu su Pagėgių savivaldybės švietimo, kultūros, sporto ir civilinės metrikacijos skyriumi organizavo mokinių kūrybinių darbų konkursą antikorupcine tematika. Konkurso tema buvo „Už skaidrią Lietuvą“. Šiame konkurse aktyviai dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Pirmą vietą laimėjo Kumetaitytė Goda Deiminta (IIbg klasė), antroji vieta atiteko Guodai Dusevičiūtei (IIbg klasė), trečia vieta buvo skirta Ugnei Garmutei (Ibg klasė), o paskatinimo prizą už komandinį darbą gavo neformalaus ugdymo būrelio „Pilietukai“ 6a klasės mokinės Elzė Majoravičiūtė, Martina Marozaitė, Augustė Venckauskaitė, Urtė Kalvaitytė ir Viktorija Bartušytė. Pagėgių savivaldybės Mero Vaido Bendaravičiaus padėkos raštais buvo apdovanotos mokinius ruošusios mokytojos Vida Šveikauskienė ir Nijolė Mickeliūnienė, o visi mokiniai gavo dovanėles su tautine atributika.

Komentarai išjungti.
Skip to content