Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija
Pagėgių
Algimanto Mackaus
gimnazija

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija

Pagėgių savivaldybės olimpiadų, konkursų rezultatai

2016/2017 m. m.

Eil. Nr. Olimpiados pavadinimas Mokinio pavardė, vardas Klasė Rengęs mokytojas Vieta
RUSŲ KALBOS OLIMPIADA

1.

10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada Otaitė Roberta IIIbg Tatjana Laukžemienė I
Mindaugas Jankauskis IIIbg Tatjana Laukžemienė III
ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA
2. 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada Žulpaitė Ugnė IIIbg Aušra Zongailienė I
Otaitė Roberta IIIbg Aušra Zongailienė II
Petkutė Aurelija IIIag Aušra Zongailienė III
3. 9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkursas Petrauskaitė Emilija IIbg Aušra Andriekienė I
Ambarcumian Arevika IIbg Aušra Andriekienė III
MATEMATIKOS OLIMPIADA
4. 12 klasių mokinių matematikos olimpiada Grigaitis Karolis IVbg Raimonda Stalnionienė I
Saročkaitė Agnė IVag Raimonda Stalnionienė I
Petrulevičius Julius IVcg Virginija Bartkienė III
5. 11 klasių mokinių matematikos olimpiada Petkutė Aurelija IIIag Raimonda Stalnionienė I
Sirtautaitė Dovilė IIIag Raimonda Stalnionienė I
6. 10 klasių mokinių matematikos olimpiada Mišeikytė Viktorija IIbg Virginija Bartkienė II
CHEMIJOS OLIMPIADA
7. 12 klasių mokinių chemijos olimpiada Petrulevičius Julius IVcg Lina Zarambienė I
Grigaitis Karolis IVbg Lina Zarambienė II
8. 11 klasių mokinių chemijos olimpiada Mikutytė Ema IIIbg Lina Zarambienė I
Petkutė Aurelija IIIag Lina Zarambienė II
9. 10 klasių mokinių chemijos olimpiada Petrauskaitė Emilija IIbg Lina Zarambienė I
Zubrickaitė Roberta Valentina IIbg Lina Zarambienė III
10. 9 klasių mokinių chemijos olimpiada Šimkutė Martyna Iag Lina Zarambienė I
Marčinskaitė Dovilė Iag Lina Zarambienė II
BIOLOGIJOS OLIMPIADA
11. 12 klasių mokinių biologijos olimpiada Saročkaitė Agnė IVag Irena Baubkienė II
12. 11 klasių mokinių biologijos olimpiada Žulpaitė Ugnė IIIbg Irena Baubkienė II
13. 10 klasių mokinių biologijos olimpiada Tičkutė Gabija IIbg Danguolė Kaletkienė III
14. 9 klasių mokinių biologijos olimpiada Marčinskaitė Dovilė Iag Irena Baubkienė I
Šimkutė Martyna Iag Irena Baubkienė III
FIZIKOS OLIMPIADA
15. 12 klasių mokinių fizikos olimpiada Vaivada Vaidotas IVag Juozas Žuklija I
16. 9 klasių mokinių fizikos olimpiada Marčinskaitė Dovilė Iag Juozas Žuklija I
Nausėdaitė Izolda Ibg Juozas Žuklija II
17. 8 klasių mokinių fizikos olimpiada Orlovas Neimantas 8b Juozas Žuklija III
INFORMATIKOS OLIMPIADA
18. 11-12 klasių mokinių informacinių technologijų olimpiada Petrulevičius Julius IVcg Rasa Antanaitienė I
Petkutė Aurelija IIIag Eglė Bergner II
19. 9-10 klasių mokinių informacinių technologijų olimpiada Skvirbaitė Ieva IIbg Rasa Antanaitienė I
20. 5-7 klasių mokinių informacinių technologijų olimpiada Klymantaitė Laura 7b Rasa Antanaitienė I
Mickutė Beatričė 7b Rasa Antanaitienė II
DAILĖS OLIMPIADA
21. 8-12 klasių mokinių dailės olimpiada Petkus Gvidas Iag Virginija Kariniauskienė I
Nausėdaitė Izolda Iag Virginija Kariniauskienė II
Šimkutė Martyna Iag Virginija Kariniauskienė II
Marozaitė Aina IIIag Virginija Kariniauskienė II
Žabauskaitė Deimantė IVag Virginija Kariniauskienė III
ISTORIJOS OLIMPIADA
22. 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiada Saročkaitė Agnė IVag Eugenijus Dargužas II
LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA
23. 11-12 klasių lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada Saročkaitė Agnė IVag Dalia Navickienė I
Armonaitė Austėja IIIbg Vilma Vaivadienė III
24. 9-10 klasių lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada Skvirbaitė Ieva IIbg Dalia Navickienė I
MENINIO SKAITYMO KONKURSAS
25. 5-8 klasių Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas Girdvainytė Skaistė 5b Loreta Skvirbienė III
26. 9-12 klasių Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas Vytuvis Nikodemas IIbg Vaclovas Navickas I
TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADA
27. 11-12 klasių Lietuvos mokinių technologijų olimpiada Paulikas Deimantas IVag Valdas Gečas I
28. 8-10 klasių Lietuvos mokinių technologijų olimpiada Antanaitis Vytenis 8a Valdas Gečas III

2016/2017 m. m. dalyvauta visose savivaldybės olimpiadose ir konkursuose (jų buvo 12) ir laimėtos 48 prizinės vietos. Iš jų 22 pirmos vietos, 14 — antrų ir 12 trečių vietų.

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija © 2014