Konferencija „Ateitis mano akimis“

Konferencija „Ateitis mano akimis“

Kovo 3 dieną Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokinių savivaldos atstovai Benas Mišeikis, Julius Andriekus, Evita Pilkionytė, Urtė Rindokaitė, Elzė Gružaitė, Julija Rindokaitė ir Augustas Černas dalyvavo Tauragės „Versmės“ gimnazijos organizuotoje mokinių savivaldų konferencijoje „Ateitis mano akimis“. Konferencijos metu visų mokyklų mokinių savivaldų komandos trumpai papasakojo apie savo mokyklas, mokinių savivaldų vykdomas veiklas. Po to mokiniai klausėsi „Tauragės apskritojo stalo“ pirmininko Lauryno Kryžausko pranešimo apie savanorystę „Savanorystė – gyvenimo būdas“. Po pertraukėlės visi konferencijos dalyviai buvo suskirstyti į komandas ir dalyvavo Protmūšyje.

Vaikai net tik įgijo žinių, patirties, susirado naujų draugų, bet ir sužinojo daug informacijos apie ilgalaikę ir trumpalaikę savanorystę.

Komentarai išjungti.
Skip to content